HC Tábor
Chci tipnout

Archív

V sobotu letos poprvé na horký led Havlíčkova Brodu!

Již ve druhém kole základní části svedl los dohromady tým Žihadel a Havlíčkova Brodu. Obě mužstva se netají vysokými ambicemi a tak se dá očekávat velmi vyrovnané utkání. Fanoušci si jistě vzpomenou na loňské semifinále, kdy na sebe právě tato mužstva narazila. Výsledkem byl po kontroverzní kontumaci postup Havlíčkova Brodu. Oplatí Žihadla svému soupeři v sobotu tuto porážku?

Legenda pomáhá. Žihadla se zapojí do unikátního projektu spojujícího celé hokejové hnutí

Projekt Legenda pomáhá představuje unikátní příležitost, jak spojit celé hokejové hnutí v České republice. V jeho rámci nastoupí kluby tří nejvyšších soutěží ve speciální edici dresů s podobiznou Ivana Hlinky. Ty následně půjdou do aukce, jejíž výtěžek bude předán Nadačnímu fondu Ivana Hlinky. Projektu, který v České republice nemá obdoby, se zúčastní také hráči Moravských Budějovic – speciální úbory obléknou v utkání 30. kola druholigové skupiny Střed proti Písku.

VE STŘEDEČNÍM DUELU SE NA LEDĚ ŽIHADEL PŘEDSTAVÍ HC TÁBOR

V rámci 7. kola druholigové soutěže hostí domácí HC Moravské Budějovice 2005 tým HC Tábor. Táborští v minulém kole po výtečné první třetině a poctivé hře v dalších částech zápasu porazili Žďár nad Sázavou v poměru 3:2. Žihadla vybojovala dva body na ledě Kozlů v Kolíně po vítězství v prodloužení 2:1. O obě branky se postaral Petr Krutiš.