VE STŘEDEČNÍM DUELU SE NA LEDĚ ŽIHADEL PŘEDSTAVÍ HC TÁBOR

V rámci 7. kola druholigové soutěže hostí domácí HC Moravské Budějovice 2005 tým HC Tábor. Táborští v minulém kole po výtečné první třetině a poctivé hře v dalších částech zápasu porazili Žďár nad Sázavou v poměru 3:2. Žihadla vybojovala dva body na ledě Kozlů v Kolíně po vítězství v prodloužení 2:1. O obě branky se postaral Petr Krutiš.

HC Tábor:

Novák (Klestil) – Černý, Havran, Kanov, Hlaveš, Košař, Heršálek, Raiterman, Kellner, Kýhos, Vaniš, Severa, Matušík, Seidl, Krätzer, Pechánek, Březina, Blažek

HC Moravské Budějovice 2005:

Dudáček (Dusík)- Šťáva, Kovář, Sobotka, Kliment, Peroutka, Pelikán- Hačecký, Mikeš, Nováček-Rytnauer, Krutiš, Horký- Lupač, Matějka, Švanda

Delegace rozhodčích:

Honza Marek – Ing. Lukáš Rampír, David Otáhal

Onlajny:

Úvodní buly bude vhozeno na zimním stadionu v Moravských Budějovicích ve středu 12.10.2016 v 18:00 hodin.