V sobotu 25.2.začíná osmifinále play off II. ligy, Žihadla přivítají HC Děčín.

V sobotu 25.2.začíná osmifinále play off II. ligy, Žihadla přivítají HC Děčín.


Rozpis osmifinále play off 2. ligy – Západ a Střed

Sobota 25. února – 1. zápasy:
HC Kobra Praha – IHC Písek
SHC Klatovy – HC Lední Medvědi Pelhřimov
HC Vlci Jablonec nad Nisou – NED Hockey Nymburk
HC Vrchlabí – SC Kolín
BK Havlíčkův Brod – HC Řisuty
HC Tábor – HC Klášterec nad Ohří
HC Moravské Budějovice 2005 – HC Děčín
SKLH Žďár nad Sázavou – HC Trutnov

Pondělí 27. února – 2. zápasy:
IHC Písek – HC Kobra Praha
HC Lední Medvědi Pelhřimov – SHC Klatovy
NED Hockey Nymburk – HC Vlci Jablonec nad Nisou
SC Kolín – HC Vrchlabí
HC Řisuty – BK Havlíčkův Brod
HC Klášterec nad Ohří – HC Tábor
HC Děčín – HC Moravské Budějovice 2005
HC Trutnov – SKLH Žďár nad Sázavou

Středa 1. března – 3. zápasy:
HC Kobra Praha – IHC Písek
SHC Klatovy – HC Lední Medvědi Pelhřimov
HC Vlci Jablonec nad Nisou – NED Hockey Nymburk
HC Vrchlabí – SC Kolín
BK Havlíčkův Brod – HC Řisuty
HC Tábor – HC Klášterec nad Ohří
HC Moravské Budějovice 2005 – HC Děčín
SKLH Žďár nad Sázavou – HC Trutnov

Pátek 3. března – 4. zápasy:
IHC Písek – HC Kobra Praha
HC Lední Medvědi Pelhřimov – SHC Klatovy
NED Hockey Nymburk – HC Vlci Jablonec nad Nisou
SC Kolín – HC Vrchlabí
HC Řisuty – BK Havlíčkův Brod
HC Klášterec nad Ohří – HC Tábor
HC Děčín – HC Moravské Budějovice 2005
HC Trutnov – SKLH Žďár nad Sázavou

Neděle 5. března – případné 5. zápasy:
HC Kobra Praha – IHC Písek
SHC Klatovy – HC Lední Medvědi Pelhřimov
HC Vlci Jablonec nad Nisou – NED Hockey Nymburk
HC Vrchlabí – SC Kolín
BK Havlíčkův Brod – HC Řisuty
HC Tábor – HC Klášterec nad Ohří
HC Moravské Budějovice 2005 – HC Děčín
SKLH Žďár nad Sázavou – HC Trutnov

Úterý 7. března – případné 6. zápasy:
IHC Písek – HC Kobra Praha
HC Lední Medvědi Pelhřimov – SHC Klatovy
NED Hockey Nymburk – HC Vlci Jablonec nad Nisou
SC Kolín – HC Vrchlabí
HC Řisuty – BK Havlíčkův Brod
HC Klášterec nad Ohří – HC Tábor
HC Děčín – HC Moravské Budějovice 2005
HC Trutnov – SKLH Žďár nad Sázavou

Čtvrtek 9. března – případné 7. zápasy:
HC Kobra Praha – IHC Písek
SHC Klatovy – HC Lední Medvědi Pelhřimov
HC Vlci Jablonec nad Nisou – NED Hockey Nymburk
HC Vrchlabí – SC Kolín
BK Havlíčkův Brod – HC Řisuty
HC Tábor – HC Klášterec nad Ohří
HC Moravské Budějovice 2005 – HC Děčín
SKLH Žďár nad Sázavou – HC Trutnov

Termíny čtvrtfinále: 12., 14., 16., případně 18. a 20. března
Termíny semifinále: 23., 25., 27., případně 29. a 31. března
Termíny kvalifikace o WSM Ligu: 3., 5., 7., 9., 11. a 13. dubna

Tiper
sezóny
Carlo24 530 b.
tento měsíc 0 b.
předchozí měsíc 0 b.
Tabulka dalších tiperů
2. Radim 520 b.
3. klipa 510 b.
4. Rudys 445 b.
Hlasujte
v anketě
Jak podle Vás skončí Žihadla v sezóně 2016/2017?
20 %
35 %
24 %
7 %
14 %
Obleč se
do vosího

Chystáme nový fanshop.

Generální partner
Významný partner
Partneři
HC Lední Medvědi Pelhřimov SKLH Žďár nad Sázavou BK Havlíčkův Brod SC Kolín NED Hockey Nymburk HC Tábor IHC Písek KLH Vajgar Jindřichův Hradec HC David Servis Č. Budějovice Onlajny.com Hokej.cz