HC Tábor
Chci tipnout

Přípravka

Náš tým hokejové přípravky HC Moravské Budějovice 2005 bude v letošní sezóně 2017-2018 absolvovat

7 oficiálních turnajů v minihokeji ročníku 2010 a další přátelské zápasy s mužstvy v nedalekém okolí.

V každém termínu děti sehrají dva mini zápasy na 3x10 minut, hrají na šířku třetiny s odlehčenými modrými puky

v počtu 4+1 /střídají se tři čtveřice/.

Na všechny turnaje, kdy termíny ještě upřesníme, jste v případě Vašeho zájmu srdečně zváni,

obzvláště na domácí turnaj, který se uskuteční 20. ledna 20148 od 10 hodin na domácím zimním stadionu v Mor. Budějovicích.

Našimi soupeři budou v průběhu sezóny mužstva Dukly Jihlava, Třebíče, Žďáru nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem,

Pelhřimova, Havlíčkova Brodu a Náměště nad Oslavou.

Termíny soutěžních turnajů přípravky HC Mor. Budějovice 2005 – Minihokej ročníku 2010