Dusík (Dudáček) – Šťáva, Kovář, Sobotka, Kliment, Peroutka, Salát, Polívka – Havel, Mikeš, Nováček, Rytnauer, Krutiš, Bulín, Lupač, Matějka, Šurý, Hačecký.

• Lupač (Rytnauer, Matějka) 24. minuta
  • Nováček (Havel, Polívka) 24. minuta
  • Havel (Šťáva) 26. minuta

Komentář k zápasu (web KLH Vajgar)

První šanci zápasu měl domácí Šalamoun, ale tu následovaly prudké akce hostů z Moravských Budějovic. Za domácí se chtěl prosadit David Jaša, ale při hradecké přesilovce zahrozil Hačecký. Snahu Vajgaru v ten moment podpořil dělovkou Adolf Straka. Ve 13. minutě se z nenápadné akce prosadil PETR KRUTIŠ. Za domácí se až v 19. minutě osmělil ranou do Dusíkovy lapačky David Košťál.

Hned od úvodu druhého dějství šly hosté do hry více aktivně něž domácí. A to se promítlo na skóre. Ve 24. minutě využil přesilovou hru MAREK LUPAČ, na což obratem navázal LUKÁŠ NOVÁČEK – 0:3. Netrvalo dlouho a matador LUKÁŠ HAVEL přidal budějovickou pojistku a bylo po utkání – 0:4.

Třetí třetina branku nepřinesla, i přes šance Davida Jaši, na druhé straně hrdina utkání Michael Formánek pochytal nejednu tutovou šanci