Tipni si výsledek zápasu s týmem
SKLH Žďár nad Sázavou
Chci tipnout

Archív

„Kluci mi napařili tolik pokut, že nevím, jestli je zaplatím,“ říká P. Říčka

„Kluci mi napařili tolik pokut, že nevím, jestli je zaplatím,“ říká P. Říčka

Přinášíme vám rozhovor s novým hráčem v týmu Žihadel - Patrikem Říčkou. Tento šikovný útočník se dokázal brankově prosadit již v prvním zápase za Moravské Budějovice. Jak se mu v týmu líbí? Jak hodnotí začátek soutěže nebo co považuje za svou největší hokejovou přednost? To i mnohem více se dočtete v následujícím rozhovoru.

Žihadla zajíždí ve druhém kole na horký led Havlíčkova Brodu!

Žihadla zajíždí ve druhém kole na horký led Havlíčkova Brodu!

Žihadla zajíždí ve druhém kole na horký led Havlíčkova Brodu, podaří se jim napravit úvodní zaváhání? Úvodní kolo 2. ligy se Žihadlům nepovedlo, přesto není čas ani důvod věšet po porážce s Pískem hlavy. Již tuto sobotu budou mít moravskobudějovičtí hokejisté šanci na reparát, představí se totiž na horkém ledě Havlíčkova Brodu. Tomuto soupeři mají Žihadla co vracet, vždyť právě Havlíčkův Brod vystavil v posledních dvou letech žlutočernému souboru stopku ve vyřazovacích bojích. Zápas, ve kterém budou naše barvy usilovat o první body v sezoně, začne svůj příběh psát tuto sobotu 15. září od 18 hodin.

Domácí premiéra je tady! Žihadla v prvním kole hostí Písek.

Domácí premiéra je tady! Žihadla v prvním kole hostí Písek.

Dlouhé období čekání je u konce. Ve středu 12. září se poprvé po téměř půl roce rozduní mantinely na zimním stadionu v Moravských Budějovicích. Prvním soupeřem, který prověří Žihadla v letošním druholigovém ročníku, bude celek Písku. Nenechte si úvodní domácí představení Moravských Budějovic ujít! Začínáme ve středu 12. září od 18 hodin.

V přípravě znovu s Táborem, tentokrát v Třebíči

V přípravě znovu s Táborem, tentokrát v Třebíči

Přípravné období před nadcházející sezonou se Žihadlům pomalu ale jistě blíží do závěrečné fáze. Dalším soupeřem, který prověří připravenost žlutočerné letky je Tábor. Žihadla se s Kohouty v lezšní přípravě již utkala na jihu Čech a padla v poměru 1:3. V úterý je tedy na programu odveta, tentokrát jak již bylo řečeno na třebíčském zimním stadionu.

První přípravné

První přípravné "domácí" utkání odehrají dnes Žihadla proti Hodonínu.

Žihadla čeká již třetí přípravné utkání před novou sezonou. Tentokrát ho ale odehrají již v téměř domácím prostředí, přesněji řečeno na zimním stadionu v Třebíči. Svěřencům Augustina Žáka se postaví ambiciózní celek Hodonína, ten prožil doslova turbulentní léto, takže půjde dozajista o zajímavé střetnutí. Proto neváhejte a přijďte se ochladit v parném letním počasí na třebíčský zimní stadion. Začínáme v pondělí úderem 18. hodiny.

Tiper
sezóny
thom 25 b.
tento měsíc 25 b.
předchozí měsíc 0 b.
Tabulka dalších tiperů
2. pivson 20 b.
3. Rudys 20 b.
4. majk21 15 b.
Hlasujte
v anketě
Na který hostující tým se letos těšíte nejvíce?
12 %
23 %
49 %
5 %
12 %
Obleč se
do vosího

Chystáme nový fanshop.

Generální partner
Významný partner
Partneři
HC Tábor SKLH Žďár nad Sázavou BK Havlíčkův Brod HC Lední Medvědi Pelhřimov IHC Písek HC David Servis České Budějovice Draci Šumperk SHK Hodonín HC Orlová HC Slezan Opava HK Nový Jičín HC Bobři Valašské Meziříčí HC Kopřivnice Onlajny.com Hokej.cz