Tipni si výsledek zápasu s týmem
SKLH Žďár nad Sázavou
Chci tipnout

Archív

Hokejový svátek podzimu je tady! Přijíždí Havlíčkův Brod.

Hokejový svátek podzimu je tady! Přijíždí Havlíčkův Brod.

Po výhře v Písku čeká Žihadla další utkání a v něm mimořádně těžký protivník. Desáté kolo totiž přivede na moravskobudějovický zimní stadion hokejisty Havlíčkova Brodu, tedy celek, jenž vystavil našim barvám stopku během posledních dvou let - pokaždé v semifinále. I letos mají Bruslaři skvělou formu, v dosavadně odehraných střetnutích poznali pouze jednou hořkost porážky což znamená, že je tato bilance zaslouženě řadí do těch nejvyšších pater tabulky. Takže o motivaci nebudou mít žlutočerní nouzi. Souboj s Rebely se odehraje ve středu od 18. hodin. Očekáváme vysokou návštěvu, proto neváhejte dorazit včas a zajistit si své místo pro sledování tohoto šlágru s dostatečným předstihem.

Žihadla míří do Písku prodloužit vítěznou sérii

Žihadla míří do Písku prodloužit vítěznou sérii

Po sobotní výhře nad severomoravskou Orlovou měli hokejisté Moravských Budějovic volný týden, tedy přesněji řečeno týden bez ostrého zápasu, ten jim končí právě tuto sobotu, kdy se žlutočerná letka představí v Písku. Tímto střetnutím zároveň odstartuje druhá čtvrtina soutěže. Žihadla mají navíc Jihočechům co oplácet, neboť první letošní vzájemný zápas vyšel lépe pro našeho soupeře. Oplatí Moravské Budějovice Písku porážku z 1. kola? Utkání začne psát svůj příběh tuto sobotu od 17:30 hodin. Vy jej můžete sledovat přímo na píseckém zimním stadionu a nebo prostřednictvím internetového onlajn přenosu.

Fanoušci do pozoru! V sobotu přiletí Orli z daleké Orlové!

Fanoušci do pozoru! V sobotu přiletí Orli z daleké Orlové!

Již tuto sobotu čeká na moravskobudějovická Žihadla další měření sil v rámci třetí nejvyšší hokejové soutěže. Soubor Augustina Žáka přivítá na vlastním ledě celek z Orlové, tedy nováčka letošní druholigové mapy, který hraje o mistrovské body ve skupině Východ. Moravské Budějovice půjdou do tohoto zápasu s dvěma výhrami z předešlých dvou zápasů v Podaří se černožlutým prodloužit vítěznou sérii? Úvodní buly sobotní bitvy bude vhozeno v 17:00 hodin. Nenechte si ujít bitvu s tímto soupeřem a dorazte na zimní stadion v co nejvyšším počtu!

Žihadla letí do Pelhřimova pro další tři body!

Žihadla letí do Pelhřimova pro další tři body!

V posledním zápase s jihočeskými Servismany si Žihadla díky vysoké výhře 7:0 zajistila první tři body do letošní tabulky. Na oslavy, ale není čas, již tuto středu se totiž žlutočerný tým představí v nedalekém Pelhřimově, kde bude usilovat o druhé vítězství v řadě, které by se po nevydařeném vstupu do sezony bez debat hodilo. Souboj s Ledními Medvědy přinese taktéž poměřený dvou tabulkových sousedů. Žihadla mají aktuálně 3 mistrovské body, Pelhřimov jich nasbíral 6. Pokud tedy žlutočerná letka uspěje dostane se díky lepším vzájemným zápasům před svého nejbližšího soupeře. Utkání začíná ve středu 3.10 na zimním stadionu v Pelhřimově od 18:00 hodin. Vy jej můžete sledovat prostřednictvím textového onlajn přenosu jehož adresa bude uvedena v článku.

V sobotu přivítají Žihadla David Servis! Dočkáme se prolomení bezbodové série?

V sobotu přivítají Žihadla David Servis! Dočkáme se prolomení bezbodové série?

Třetí nejvyšší hokejová soutěž nabrala doslova zběsilé podzimní tempo. Na hokejisty Moravských Budějovic čeká již tuto sobotu 6. kolo základní čísti, v něm změří síly s českobudějovickým David Servisem. Tedy s týmem, který je české druholigové mapě stále ještě velmi krátkou dobu. Zároveň půjde o souboj dvou celků, jenž v tabulce okupují poslední dvě příčky, což zcela jistě jejich fanoušky netěší. David Servis získal v dosavadním průběhu soutěže 3 body, Žihadla pak dokonce ještě nebodovala. Sobotní střetnutí se tam bude moci nazvat soubojem o sebevědomí. Není pochyb o tom, že Žihadla budou potřebovat maximální podporu, a tak přijďte v co největším počtu! Start zápasu je naplánován na 17:00 hodin.

Žihadla míří do Tábora. Urvou první body v sezoně?

Žihadla míří do Tábora. Urvou první body v sezoně?

Tři zápasy, tři prohry a celkové skóre 4:16 to je vskutku nelichotivá bilance, leč bohužel naprosto přesně vystihuje počínání hokejistů Moravských Budějovic na počátku nového soutěžního ročníku. Nejbližší možnost jak si napravit reputaci bude mít žlutočerná družina již tuto středu v jihočeském Táboře. Souboj s místními Kohouty bude zároveň pikantním opakováním loňské osmifinálové série, kterou lépe zvládla Žihadla, když výsledkem 3:0 na zápasy ukončila Táboru sezonu. Kdo bude úspěšnější tentokrát? Tajenka s odpovědí na tuto otázku se začne rozplétat ve středu od 18:00 hodin.

Tiper
sezóny
pivson 120 b.
tento měsíc 65 b.
předchozí měsíc 55 b.
Tabulka dalších tiperů
2. thom 115 b.
3. Rudys 100 b.
4. Radim 95 b.
Hlasujte
v anketě
Na který hostující tým se letos těšíte nejvíce?
8 %
15 %
52 %
8 %
17 %
Obleč se
do vosího

Chystáme nový fanshop.

Generální partner
Významný partner
Partneři
HC Tábor SKLH Žďár nad Sázavou BK Havlíčkův Brod HC Lední Medvědi Pelhřimov IHC Písek HC David Servis České Budějovice Draci Šumperk SHK Hodonín HC Orlová HC Slezan Opava HK Nový Jičín HC Bobři Valašské Meziříčí HC Kopřivnice Onlajny.com Hokej.cz