Do Budějovic míří lídr tabulky z Hodonína

Žihadla se po delší době znovu představí domácím fanouškům, když ve středu 7. listopadu hostí na svém zimním stadionu vedoucí tým druholigové tabulky SHK Hodonín. Zápas začíná v 18:30 na zimním stadionu v Moravských Budějovicích.

Hodonín bodoval téměř ve všech zápasech

Hosté v posledních třech kole získali 7 bodů – zvítězili ve Žďáru nad Sázavou 7:4, poté odvezli plný bodový zisk z ledu Kolína po výhře 2:1 a v posledním kole stejným poměrem podlehli na domácím ledě Technice Brno po prodloužení. Po jedenácti odehraných kolech okupují první příčku s pětibodovým náskokem na druhou Techniku.

Žihadla odehrála "trojboj" na hřištích soupeřů

Žihadla odehrála „trojboj“ na hřištích soupeřů. Manažer p. Stojánek se netajil tím, že by bylo dobré dovést z hostujících hřišť „pár bodíků“. To se moravskobudějovickým podařilo, přestože v prvním utkání nestačili na Techniku Brno, s kterou prohráli 1:3. Ve druhém utkání na zimním stadionu Vajgaru Jindřichův Hradec již Žihadla uspěla. Rychlé vedení 2:0 sice ztratila, ale ani domácím dvoubrankový náskok 4:2 nestačil k vítězství. Ve třetí třetině Žihadla bodla třikrát a odvezla si vítězství 5:4. Další důležitý bodík si naši hráči dovezli z ledu Spartaku Pelhřimov, za prohru v prodloužení v poměru 2:3.

Video z posledního utkání

Sestavy z posledního utkání

HC Moravské Budějovice 2005: Kousal - Bulička, Sechovec, Kún, Prkna, Vlašín, Latner, Bula, Zahradník, Křenek, Barták, Kovalský, Jánský, Kundela, Sobotka, Prokš, Telesz, Müller, Zábojník.

SHK Hodonín: Barus (Zavadil) - Popela, Pokorný, Skočovský, Šťastný, Miklík, Máša, Oško - Sajdl, Kříž, Špok - Peš, Jurásek, Stejskal - Medřický, Kuba, Fiedler - Charvát, Kučera, Červenka.

Žďár n/S - Hodonín 4:7
Petr Zahradník (6+4) Nejproduktivnější hráč Vladimír Stejskal (8+11)
Petr Zahradník (6) Nejlepší střelec Vladimír Stejskal (8)
Roman Barták (6) Nejlepší nahravač Vladimír Stejskal, Petr Peš (11)
Petr Novák, Jiří Peroutka (1+4) Nejproduktivnější obránce Petr Pokorný (1+9)
Petr Zahradník (6+4) Nejproduktivnější útočník Vladimír Stejskal (8+11)
Jiří Peroutka (+10)
Sechovec, Kún (-4)
+/- bodování Martin Špok, Petr Peš (+17)
Michal Kuba (-5)
Pavel Bulička (63) Nejtrestanější hráč Patrik Medřický (27)
Roman Boška - 3,27 / 88,24%
Roman Kousal - 2,73 / 89,47%
Srovnání brankářů Filip Barus - 2,86 / 91,12%
Petr Zavadil - 3,26 / 87,50%

Tipovačka

Nezapomeňte tipovat výsledek a počet diváků i na tento zápas! Tipovat můžete zde.

Onlajny

Ze zápasu bude tradičně přenášen textový přenos prostřednictvím serveru onlajny.com.