Tipni si výsledek zápasu s týmem
SKLH Žďár nad Sázavou
Chci tipnout

Letní příprava

Letní příprava

V těchto týdnech probíhá u všech hokejových klubů letní fáze suché přípravy před nadcházející sezonou. Jinak tomu není ani u Žihadel.


Suchý dril pod vedením trenéra Augustina Žáka odstartoval hokejistům v průběhu května, přičemž čítá celkem 6 a půl týdne. Letos společnou letní přípravu polyká 10-12 členů loňského kádru, ostatní se připravují se svými mateřskými týmy nebo individuálně. Hráči tradičně využívají okolí zimního stadionu v Moravských Budějovicích, náplň tréninků je klasická, od běhu přes kruhové tréninky až po aerobic či kolektivní hry. Tým absolvuje tréninkové dávky každý týden od pondělí do čtvrtka, závěr suché fáze letní přípravy je naplánován na konec června. Následně dostanou hokejisté volno, které skončí 5. srpna, kdy by měl celek trenéra Žáka poprvé vyrazit na ledovou plochu.

V tomto období poskytne azyl našemu klubu, jak už bývá zvykem, zimní stadion v Třebíči.

Současně se řeší i posílení a celková skladba kádru pro následující druholigový ročník. Podle slov Augustina Žáka je hlavní pozornost věnována vystužení defenzivních řad, neboť by ve svém týmu rád přivítal dva nové beky. Neméně důležitou prioritou je hledání nové brankářské jedničky, jelikož Jan Brož podepsal profesionální smlouvu v Jihlavě. Vedení klubu momentálně ladí i přípravné zápasy o kterých vás samozřejmě budeme včas informovat. Dá se, ale předpokládat, že seznam soupeřů bude podobný jako byl v předešlých letech.

Tiper
sezóny
pivson 120 b.
tento měsíc 65 b.
předchozí měsíc 55 b.
Tabulka dalších tiperů
2. thom 115 b.
3. Rudys 100 b.
4. Radim 95 b.
Hlasujte
v anketě
Na který hostující tým se letos těšíte nejvíce?
8 %
15 %
52 %
8 %
17 %
Obleč se
do vosího

Chystáme nový fanshop.

Generální partner
Významný partner
Partneři
HC Tábor SKLH Žďár nad Sázavou BK Havlíčkův Brod HC Lední Medvědi Pelhřimov IHC Písek HC David Servis České Budějovice Draci Šumperk SHK Hodonín HC Orlová HC Slezan Opava HK Nový Jičín HC Bobři Valašské Meziříčí HC Kopřivnice Onlajny.com Hokej.cz