Tipni si výsledek zápasu s týmem
SKLH Žďár nad Sázavou
Chci tipnout

FILIP MATĚJKA ODCHÁZÍ DO RAKOUSKA!

FILIP MATĚJKA ODCHÁZÍ DO RAKOUSKA!


V následujícím druholigovém ročníku již nebude oblékat dres Žihadel produktivní forvard Filip Matějka, který se rozhodl přijmout novou sportovní výzvu v podobě rakouského klubu Silz Bulls. Filip Matějka zahájil svoje působení u Žihadel v sezoně 2013/2014, přičemž se hned zařadil mezi lídry týmu. Za svoje působení v našich barvách zaznamenal 148 kanadských bodů. Svou nejpovedenější sezonu odehrál loni, kdy byl nejproduktivnějším hráčem klubu v základní části i play-off. Filip se momentálně s týmem připravuje na novou sezonu a než odejde čelit rakouské výzvě, je možné, že se objeví v některých přípravných zápasech ještě v dresu Moravských Budějovic. Proto pokud se s ním chcete přijít rozloučit, neváhejte navštívit některý z přípravných zápasů na zimním stadionu v Třebíči.
Srdce snad všech moravskobudějovických fanoušků si získal svým naprosto upřímným jednáním a jedinečnou radostí po vstřelených brankách.
Jeho nezapomenutelné oslavy po vyhraných zápasech a bláznivé kusy se spoluhráči na ledě jistě budou na zimním stadionu v Moravských Budějovicích chybět. Avšak to je hokejový život.
Filipe, děkujeme za vše a ať se v novém působišti daří!

Tiper
sezóny
pivson 120 b.
tento měsíc 65 b.
předchozí měsíc 55 b.
Tabulka dalších tiperů
2. thom 115 b.
3. Rudys 100 b.
4. Radim 95 b.
Hlasujte
v anketě
Na který hostující tým se letos těšíte nejvíce?
8 %
15 %
52 %
8 %
17 %
Obleč se
do vosího

Chystáme nový fanshop.

Generální partner
Významný partner
Partneři
HC Tábor SKLH Žďár nad Sázavou BK Havlíčkův Brod HC Lední Medvědi Pelhřimov IHC Písek HC David Servis České Budějovice Draci Šumperk SHK Hodonín HC Orlová HC Slezan Opava HK Nový Jičín HC Bobři Valašské Meziříčí HC Kopřivnice Onlajny.com Hokej.cz