Tipni si výsledek zápasu s týmem
SKLH Žďár nad Sázavou
Chci tipnout

V přípravě znovu s Táborem, tentokrát v Třebíči

V přípravě znovu s Táborem, tentokrát v Třebíči

Přípravné období před nadcházející sezonou se Žihadlům pomalu ale jistě blíží do závěrečné fáze. Dalším soupeřem, který prověří připravenost žlutočerné letky je Tábor. Žihadla se s Kohouty v lezšní přípravě již utkala na jihu Čech a padla v poměru 1:3. V úterý je tedy na programu odveta, tentokrát jak již bylo řečeno na třebíčském zimním stadionu.


Žihadla si v minulém utkání připsala první výhru v přípravě

Minulé přípravné utkání odehrála Žihadla proti Ledním Medvědům z Pelhřimova. A jak se později ukázalo byl to zároveň první vítězný zápas našeho týmu v sezoně. Na výhře 5:3 se brankově podíleli Romaan Mikeš, Martin Sobotka, Daniel Kabelka, Peter Pucher a David Horký. Jak je patrné i z brankového zápisu, ve žlutočerném dresu se objevil navrátilec Daniel Kabelka, Další novou tvář pak představoval mladý třebíčský útočník Radim Ferda, ten si v zápase připsal jednu asistenci.

Sestava Žihadel v posledním utkání:

Svoboda (Čáp) – Peroutka, Pelikán, Kabelka, Kliment, Kadela, Trnka – Lupač, Krutiš, Horký, Pucher st., Mikeš, Juráň, Sobotka, Bulín, Ferda, Caha, Hačecký.

Kohouti v přípravě se střídavými úspěchy

Hokejisté Tábora odehráli v přípravě 5 střetnutí, v nich dokázali zvítězit dvakrát, nejdříve právě nad Žihadly výsledkem 3:1, následně pak nad Ledními Medvědy z Pelhřimova 5:4p. Porážku jim naopak přichystal Havlíčkův Brod (3:7), Kobra Praha (6:7p.) a v druhém vzájemném zápase také Pelhřimov (2:3).

Sestava Tábora v posledním utkání: Dudáček (Novák) - Černý, Raiterman, Košař, Duben, Pípal, Růžek - Blažek, Matušík, Heřman - Březina, Kalaš, Seidl - Prášek, Kadilák, Točík - Syrovátka, Adamec.

Tábor dorazí do Třebíče bez některých klíčových hráčů

Trenérský štáb Kohoutů avizoval, že se v následujícím utkání s naším týmem neobjeví v modrobílém dresu několik známých opor, naopak příležitost dostanou mladší hráči, kteří jsou na hraně sestavy.

Další přípravná utkání Žihadel

30. 8. HC Lední Medvědi Pelhřimov - HC Moravské Budějovice

5. 9. HC Moravské Budějovice - SKLH Žďár nad Sázavou ( ZS Třebíč)

7. 9. SKLH Žďár nad Sázavou - HC Moravské Budějovice

Tiper
sezóny
thom 25 b.
tento měsíc 25 b.
předchozí měsíc 0 b.
Tabulka dalších tiperů
2. Rudys 20 b.
3. pivson 20 b.
4. Jerry 15 b.
Hlasujte
v anketě
Na který hostující tým se letos těšíte nejvíce?
12 %
23 %
49 %
5 %
12 %
Obleč se
do vosího

Chystáme nový fanshop.

Generální partner
Významný partner
Partneři
HC Tábor SKLH Žďár nad Sázavou BK Havlíčkův Brod HC Lední Medvědi Pelhřimov IHC Písek HC David Servis České Budějovice Draci Šumperk SHK Hodonín HC Orlová HC Slezan Opava HK Nový Jičín HC Bobři Valašské Meziříčí HC Kopřivnice Onlajny.com Hokej.cz