Tipni si výsledek zápasu s týmem
Draci Šumperk
Chci tipnout

Žihadla čeká odvetné přípravné utkání s Pelhřimovem.

Žihadla čeká odvetné přípravné utkání s Pelhřimovem.

Po sérii přípravných zápasů odehraných na "domácím" ledě v Třebíči, zavítají Žihadla opět před fanoušky soupeře, konkrétně do Pelhřimova, kde se představí v souboji s místními Ledními Medvědy. Zápas startuje v 18.15.


Žihadla si v minulém přípravném utkání pohrála s Kohouty

Proti Kohoutům z Tábora nastoupila v minulém přípravném souboji již v podstatě kompletní sestava našeho týmu. A bylo to znát. Žihadla předvedla doslova uragán především v prvním dějství, kdy síť za hostujícím brankářem Novákem postupně rozvlnili Petr Krutiš, Marcel Juráň a Tomáš Hačecký. V druhé periodě navíc přidal brankový zásah i obránce Tomáš Pelikán, což po závěrečném hvizdu znamenalo vítězství 4:2.  Dodejme, že mezi tyčemi tentokrát celý zápas úřadoval Jan Čáp.  Druhé vítězství v řadě tedy signalizuje, že Žihadla nabírají před blížícím se startem 2. ligy tu správnou fazónu. Potvrdí ji i v Pelhřimově?

Sestava Žihadel v posledním utkání:  Čáp (Vacek) – Peroutka, Pelikán, Kabelka, Kadela, Kliment, Wasserbauer – Rytnauer, Krutiš, Horký, Pucher st., Mikeš, Juráň, Lupač, Bulín, Hačecký, Sobotka.

Dosavadní bilance Pelhřimova v přípravě? 1 výhra a 3 porážky

Lední Medvědi se pod novým koučem Markem Melenovským prezentují útočným hokejem. To v praxi znamená, že dávají hodně branek, naopak jich ovšem také hodně inkasují. Tento styl jim zatím přinesl 1 výhru a 3 porážky Prozatimně jediný triumf si pelhřimovští připsali v Táboře (3:2). Porážky jim uštědřila Žihadla (3:5), Tábor (4:5) pr. a v posledním utkání Havlíčkův Brod (4:7). Právě divoký zápas v Kotlině  ukázal silné stránky a zároveň i slabiny našeho příštího soupeře.

Sestava Pelhřimova v posledním utkání:  Holík (Holata) – Pospíchal, Slabý, Krtek, Srnský, Kohút, D. Kasalý "C" – Adam, Heinrich, Mejzlík "A", Kadlec, Plachý, Votápek, Martin Hadrava, Marek Hadrava, F. Kasalý.

Minulý vzájemný zápas vyšel lépe pro Žihadla

Oba celky se v letošní přípravě již jednou utkaly. Na třebíčském ledě byl úspěšnější soubor Augustina Žáka jenž zvítězil 5:3. Góly zaznamenali Roman Mikeš, Martin Sobotka, Daniel Kabelka, Peter Pucher a David Horký. V pelhřimovském dresu naopak zářil Tomáš Mejzlík, kterého si fanoušci mohou pamatovat i z krátkého působení u Žihadel. Ten měl prsty ve všech třech gólech svého týmu, když jeden sám dal a na dva asistoval.

Další přípravné zápasy Žihadel

5. 9. HC Moravské Budějovice - SKLH Žďár nad Sázavou ( ZS Třebíč)

7. 9. SKLH Žďár nad Sázavou - HC Moravské Budějovice

Tiper
sezóny
thom 195 b.
tento měsíc 40 b.
předchozí měsíc 90 b.
Tabulka dalších tiperů
2. Rudys 170 b.
3. pivson 165 b.
4. Radim 160 b.
Hlasujte
v anketě
Kdo je podle vás prozatím nejlepším hráčem Žihadel?
49 %
22 %
11 %
10 %
8 %
Obleč se
do vosího

Chystáme nový fanshop.

Generální partner
Významný partner
Partneři
HC Tábor SKLH Žďár nad Sázavou BK Havlíčkův Brod HC Lední Medvědi Pelhřimov IHC Písek HC David Servis České Budějovice Draci Šumperk SHK iClinic Hodonín HC Orlová HC Slezan Opava HK Nový Jičín HC Bobři Valašské Meziříčí HC Kopřivnice Onlajny.com Hokej.cz