Dusík (Máj) – Jakeš, Sobotka, Prkna, Randa, Sechovec, Peroutka – Barták, Vantuch, Pelikán – Dostál, Matějka, Gottlieb – Telesz, Vlašín, Horký – Vlček.

• Heža (Čtvrtníček) 20. minuta
  • Jurča (Benýšek) 47. minuta
  • Stehlík 50. minuta

Komentář (web VSK Technika Brno)

Moravské Budějovice chtěly navázat na svůj úspěch z minulého utkání s Technikou. Ze začátku to vypadalo nadějně, protože v desáté minutě utkání otevřel skóre Tomáš Jakeš, který využil zmatku před bránou Techniky a dorazil poskakující puk za bezmocného Nováka.

Stav 1:0 pro hosty však trval osm minut. Po obrovské chybě hostů v rozehrávce se k puku dostal Jan Fadrný, který poslal puk bez problémů do pravého horního rohu Dusíkovy brány. A minutu potom se Technika ujala vedení poté, když Oldřich Heža dostal přesný pas před bránu a bez problému zakončil. Po první třetině byl tedy výsledek 2:1.

Ve druhém dějství zápasu branka nepadla, i když hosté trefili dvakrát tyčku. Konkrétně tyčky střelili Matějka a Vantuch.

V závěrečné třetině utkání zase panovali domácí. Petr Jurča dává třetí gól svého týmu. Nakonec se mu to na třetí pokus povedlo a Dusík byl překonán. Střela z pravého kruhu a mezi betony. A poslední branku utkání přidal Ondřej Stehlík, který si zpoza mantinelu najel mezi kruhy a střelou zápěstím skóroval.